KINOGID » Аніме » Машл: Магія та М'язи (2023)
Машл: Магія та М'язи (2023)
аніме
1080p

Машл: Магія та М'язи (2023)

MASHLE: MAGIC AND MUSCLES
Японія, 2023, 24 хв
багатоголосий закадровий | Amanogawa, Didko Studio, InariDuB
7.8
00
дивитися
  • Жанр:
    екшн, пригоди, комедія
  • Режисер:
    Томоя Танака
  • В ролях:
    Чіакі Кобаясі, Юкі Кадзі, Такуя Егучі, Кайто Ісікава, Юічіро Умехара, Хіроакі Хірата, Рейна Уеда, Рейдзі Кавасіма, Хірокі Нанамі

Про що аніме Машл: Магія та М'язи (2023) / MASHLE: MAGIC AND MUSCLES:

У світі де живе головний герой магія грає величезне значення, у тих хто має унікальні здібності в житті все складається, вони можуть розраховувати на хороше майбутнє і можливо певну могутність. Тому всі намагаються будь-якими способами знаходити можливість засвоїти хоч трохи магічних можливостей, з якими вони могли б якось проявити себе в суспільстві. Існує в цьому світі і винятки, комусь магія зовсім не підвладна, їм чужі заклинання, незважаючи на те, що вони мріють використовувати її в повсякденному житті. Таким персонажам не так просто знайти своє місце і часто подаються депресивним думкам.

Головний герой якраз потрапляє під цей відсоток винятків, він живе в нетрях лісу, його можна назвати одинаком, який ховається від усіх, щоб якомога більше часу проводити в тренуваннях. Розуміючи, що магічні здібності йому не скористатися, він вирішив, що необхідно взяти в свої руки всі сили. Тепер магія і м'язи для нього є дві зовсім різні речі, тільки останні можуть допомогти йому стати могутнім і спробувати взяти владу в свої руки. Він сподівається, що мускулисте тіло допоможе йому впоратися з труднощами, що насуваються на нього, і протистояти противникам, які з'являються перед ним зі стрімкою швидкістю.

Дивитися аніме "Машл: Магія та М'язи (2023)" всі серії та всі сезони підряд онлайн безкоштовно

Дивитися онлайн Запасний плеєр
Додано / Оновлено: 4 червня 2023
Коментарі
Не забудьте будь ласка залишити відгук про аніме: "Машл: Магія та М'язи (2023)".
Коментарів ще нема. Хочете бути першим?