KINOGID » Аніме » ВАН ПІС: РЕД / Ван-Пiс: Червоний (2022)
ВАН ПІС: РЕД / Ван-Пiс: Червоний (2022)
аніме
1080p

ВАН ПІС: РЕД / Ван-Пiс: Червоний (2022)

One Piece Film Red
Японія, 2022, 1 год 55 хв
багатоголосий закадровий | Togarashi
6.6
00
дивитися
  • Жанр:
    пригоди, екшн, фентезі
  • Режисер:
    Goro Taniguchi
  • В ролях:
    Юті Нагасіма, Hiroaki Hirata, Шуічі Ікеда, Кадзуя Накай, Каорі Надзука, Акемі Окамура, Маюмі Танака, Kenjirô Tsuda, Каппей Ямаґучі, Юріко Ямагуті, Kazuki Yao, Ікуе Отані

Про що аніме ВАН ПІС: РЕД / Ван-Пiс: Червоний (2022) / One Piece Film Red:

Дія оповідання Ван-Піс відбувається на паралельній Землі, коли «Золоте століття піратів» знаходиться у розпалі. На морях правлять безжальні пірати, і лише найсильніші можуть претендувати на легендарний статок Ван-Піс, який залишив їм найбільший пірат Голд Роджер. Через роки після смерті Голд Роджера Монкі Луффі мріє створити свою команду, знайти Ван Піс і стати Королем піратів. На це його надихнув Шанкс. Він колишній товариш по команді Голда Роджера, Короля піратів, який започаткував історію, він один з Чотирьох Імператорів, найсильніших піратів у всьому світі, також лідер Піратів Рудого Волосся, і, що найважливіше, він дав Луффі свій фірмовий щасливий солом'яний капелюх, на честь якого названо його команду.
Луффі має неймовірну силу і спритність після того, як з'їв диявольський плід, що перетворює його тіло на гуму. Він залишає село Фуша в Іст-Блю у своїй епічній експедиції, щоб стати наступним Королем піратів. У фільмі буде представлений новий жіночий персонаж, і хоча про неї поки що нічого не відомо, її дизайн вказує на те, що вона пов'язана із мешканцями Небесного острова. У дівчини є таємничий зв'язок із Шанксом. Також дівчина має прекрасний голос, який принесе нескінченне щастя чи вічне ув'язнення.

Дивитися аніме "ВАН ПІС: РЕД / Ван-Пiс: Червоний (2022)" онлайн безкоштовно

Дивитися онлайн Запасний плеєр
Додано / Оновлено: 5 червня 2023
Коментарі
Не забудьте будь ласка залишити відгук про аніме: "ВАН ПІС: РЕД / Ван-Пiс: Червоний (2022)".
Коментарів ще нема. Хочете бути першим?