KINOGID » Аніме » Закохати Ямаду до 99 рівня / Моя Історія Кохання з Ямадою 999 рівня (2023)
Закохати Ямаду до 99 рівня / Моя Історія Кохання з Ямадою 999 рівня (2023)
аніме
1080p

Закохати Ямаду до 99 рівня / Моя Історія Кохання з Ямадою 999 рівня (2023)

My Love Story With Yamada-kun at Lv999
Японія, 2023, 24 хв
багатоголосий закадровий | Studio Sengoku, Кіото, двоголосий закадровий | THE VOP
8.4
00
дивитися
  • Жанр:
    комедія, романтичний
  • Режисер:
    Моріо Асака
  • В ролях:
    Natsuki Hanae, Koki Uchiyama, Inori Minase, Ai Kakuma, Saori Oonishi, Тобіта Нобуо, Rio Tsuchiya

Про що аніме Закохати Ямаду до 99 рівня / Моя Історія Кохання з Ямадою 999 рівня (2023) / My Love Story With Yamada-kun at Lv999:

Ласкаво просимо до перегляду нової історії, яка могла статися виключно в японському коледжі! Акане Кінощита навчається у місцевому навчальному закладі, а під час дозвілля воліє грати разом зі своїм хлопцем в онлайн-ігри. На жаль, подібне не допомагає їй зміцнити стосунки. Головний герой кидає Акане заради іншої пасії, яку зустрів у цій самій грі. Юна Акане вкотре переконується, що геймери нічим не краще за хлопців, які живуть у реальному світі. Вона вирішує весь свій гнів випустити у черговій онлайн-грі. Головна героїня вирушає на знищення натовпів монстрів, яких люб'язно надає їй чергова онлайн-гріндилка. Тут же юна Акане стикається з товаришем по гільдії Акіто Ямаду. Цей юнак виглядає дуже зухвало, носячи афро та дивну маску театрала. Герой відрізняється різким стилем спілкування та не вмінням підтримувати розмову в потрібному тоні. Незважаючи на це, хлопець є дуже досвідченим геймером, який навіть у світовому інтернеті знайомий багатьом таким же любителям катати онлайн. Ямада невдовзі починає відчувати, що зв'язок з Акане приносить йому задоволення. Він починає поступово втягуватися у стосунки з героїнею, а невдовзі усвідомлює, що втріскався! А це дівчині лише на руку!

Дивитися аніме "Закохати Ямаду до 99 рівня / Моя Історія Кохання з Ямадою 999 рівня (2023)" всі серії та всі сезони підряд онлайн безкоштовно

Дивитися онлайн Запасний плеєр
Додано / Оновлено: 21 травня 2023
Коментарі
Не забудьте будь ласка залишити відгук про аніме: "Закохати Ямаду до 99 рівня / Моя Історія Кохання з Ямадою 999 рівня (2023)".
Коментарів ще нема. Хочете бути першим?