KINOGID » Фільми » Відпадний препод (2013)
Відпадний препод (2013)
фільм
1080p

Відпадний препод (2013)

Fack ju Göhte
Німеччина, 2013, 1 год 59 хв
багатоголосий закадровий | Новий канал
6.9
+11
дивитися
 • Жанр:
  комедія
 • Підбірка:
  Молодіжні комедії, Про школу, Про підлітків, Для молоді
 • Режисер:
  Бора Дагтекін
 • В ролях:
  Elyas M'Barek, Кароліне Херфурт, Катя Ріман, Яна Палласке, Алвара Хефельс, Йелла Хаазе, Макс Фон Гробен, Анна-Лєна Кленке, Гізем Емре, Арам Арамі, Runa Greiner, Valentina Pahde, Robin Reichelt, Nicolas Brauner, Janina Altinger, Kyra Sophia Kahre, Paul Triller, Michael Pryadko, Daniela Oberbörsch, Aysel Geylan

Про що фільм Відпадний препод (2013) / Fack ju Göhte:

Невдалий грабіжник банків Зекі Мюллер після тринадцяти місяців відсидки виходить з в'язниці. Він відправляється на пошуки награбованої здобичі, яка була захована на будівництві. Разом з подружкою вони думали, що там йде всього-на-всього прокладка труб. Яке ж здивування горе-грабіжника, коли він виявляє на потрібному місці новенький шкільний спортзал!

Щоб дістатися до награбованого, Зекі намагається влаштуватися на місце шкільного сторожа. Але в результаті легкого непорозуміння замість цього його беруть в якості вчителя на заміну. Йому дістається самий буйний і ненормальний клас у всій школі - 10 "Б". Використовуючи дещо незвичні методи, колишній грабіжник несподівано знаходить спільну мову з учнями. Одночасно з цим ночами він намагається дістатися до захованої здобиі і закохується в колегу-вчительку Лісі.

Дивитися фільм "Відпадний препод (2013)" онлайн безкоштовно

Дивитися онлайн Запасний плеєр
Додано / Оновлено: 15 червня 2023
Коментарі
Не забудьте будь ласка залишити відгук про фільм: "Відпадний препод (2013)".
Коментарів ще нема. Хочете бути першим?