KINOGID » Фільми » Точка відліку (2020)
Точка відліку (2020)
фільм
1080p

Точка відліку (2020)

Zerø
Іспанія, 2020, 1 год 33 хв
багатоголосий закадровий | MGG
5.3
00
дивитися
  • Жанр:
    драма, трилер
  • Режисер:
    Iñaki Sánchez
  • В ролях:
    Nuria Herrero, Juan Blanco, Христина Пералес, Тоні Рівер, Roberto Campos, Silvia Rico, Josep Selles, Alba Casterá Montalvá

Про що фільм Точка відліку (2020) / Zerø:

Чоловік і жінка потрапляють у часову петлю: щодня в один і той же час вони прокидаються в тому самому місці, про яке нічого не пам'ятають. Їм доведеться дізнатися багато про своє минуле і зрозуміти, чому вони тут опинилися.
Жінка прокидається посеред пустки і не розуміє, хто вона і де знаходиться. Героїня озирається на всі боки і бачить незнайомого чоловіка, який спить на землі. Після пробудження він також нічого не пам'ятає. Двоє цих вимушених супутників спочатку не довіряють один одному, але невдовзі розуміють, що спільні зусилля — єдиний спосіб хоч щось дізнатися. Вони тиняються по пустці у пошуках їжі та інших людей, але не досягають успіху. Наступного ранку пара прокидається там же, де вчора, і знову вирушає на пошуки відповідей. Поступово незнайомці переймаються довірою та вигадують один одному імена — Маріо та Джулія. Ситуація приймає несподіваний поворот, коли Маріо починає бачити дивні сни про себе та Джулію. Герої мають розібратися, що означають ці видіння і наскільки вони пов'язані з реальністю.
Чи вдасться Маріо та Джулії вибратися з часової петлі та повернутися до звичайного життя?

Дивитися фільм "Точка відліку (2020)" онлайн безкоштовно

Дивитися онлайн Запасний плеєр
Додано / Оновлено: 21 червня 2023
Коментарі
Не забудьте будь ласка залишити відгук про фільм: "Точка відліку (2020)".
Коментарів ще нема. Хочете бути першим?