KINOGID » Фільми » Голоси (2020)
Голоси (2020)
фільм
1080p

Голоси (2020)

The Voices
США, 2020, 1 год 36 хв
багатоголосий закадровий | MGG
3.7
00
дивитися
 • Жанр:
  жахи, трилер
 • Підбірка:
  Для дорослих
 • Режисер:
  Wesley Alley, Bradley Fowler
 • В ролях:
  Лін Шей, Брендан Секстон III, Jessica Sonneborn, Amanda Markowitz, Juliana Sada, Sharon Roggio, Victoria Matlock, Bradley Fowler

Про що фільм Голоси (2020) / The Voices:

Розлучившись із нареченим, Грейс повертається до будинку своєї сім'ї та возз'єднується із сестрою. Незабаром дівчина розуміє, що Кетрін, як і їхня покійна мати, хвора на параноїдальну шизофренію. Чим більше часу Грейс проводить віч-на-віч зі старими таємницями, тим сильніше вона починає сумніватися і у власній адекватності.
Життя молодої дівчини на ім'я Грейс назавжди змінюється, коли вона дізнається, що наречений їй зраджує. Щоб змінити обстановку і відволіктися від переживань, Грейс вирушає в гості до своєї старшої сестри Кетрін, яка сама живе у будинку їхніх батьків. Поступово Грейс розуміє, що Кетрін психічно нездорова: вона слідує дивним ритуалам, уникає деяких кімнат у будинку, а ночами розмовляє зі своєю дочкою, яка давно з нею не живе. Чим більше часу сестри проводять разом, тим більше Грейс дізнається про життя і переживання Кетрін: після народження дитини у неї почалася параноя та галюцинації, через що чоловік залишив її одну. Проблемами з ментальним здоров'ям страждала і мама дівчат, яка наклала на себе руки, коли вони були дітьми. Одного разу Грейс дізнається, що вона вагітна, і починає помічати дива, що відбуваються навколо неї.
Які таємниці приховує сімейна історія Грейс та Кетрін? Чи дійсно в їхньому роді поширені психічні захворювання, чи всі дивацтва – результат впливу надприродних сил?

Дивитися фільм "Голоси (2020)" онлайн безкоштовно

Дивитися онлайн Запасний плеєр
Додано / Оновлено: 8 липня 2023
Коментарі
Не забудьте будь ласка залишити відгук про фільм: "Голоси (2020)".
Коментарів ще нема. Хочете бути першим?