KINOGID » Фільми » Каскад (2023)
Каскад (2023)
фільм
1080p

Каскад (2023)

Cascade
Канада, 2023, 1 год 35 хв
багатоголосий закадровий | DniproFilm
4.7
00
дивитися
  • Жанр:
    трилер, кримінальний
  • Режисер:
    Egidio Coccimiglio
  • В ролях:
    Sara Waisglass, Ґреґ Брайк, Sadie Laflamme-Snow, Josh Cruddas, Joanna Douglas, Джон Тенч, James Cade, Stephen Kalyn, Joel Oulette, Allegra Fulton, Matt Connors, Bart Rochon, Mark Brombacher

Про що фільм Каскад (2023) / Cascade:

Головною героїнею трилера стала дівчинка підліткового віку. Вона вмовила друзів вирушити на прогулянку дикою місцевістю. Під час походу на молодих людей чекають захоплюючі, але дуже небезпечні пригоди.
Друзі знайшли літак, на якому злочинці здійснювали перевезення наркотиків. Вони перехитрили безжальних бандитів, які не встигли забрати свій товар. Підлітки вирішили привласнити собі знайдену здобич. Вони думали, що розбагатіли і легко відбулися, але справжні небезпеки та проблеми на них чекали попереду. Їм протистоятиме дуже небезпечний ворог, який викликає жах навіть у контрабандистів, що перевозили цією дикою місцевістю наркотики. Він не залишить підлітків у спокої.
Головним персонажам трилера доведеться ретельно ховатися і замітати свої сліди, але цей ворог може передбачити кожен їхній крок. Втекти та сховатися від нього неможливо. Він знає, де шукати підлітків і зовсім скоро до них дістанеться.

Дивитися фільм "Каскад (2023)" онлайн безкоштовно

Дивитися онлайн Запасний плеєр
Додано / Оновлено: 13 липня 2023
Коментарі
Не забудьте будь ласка залишити відгук про фільм: "Каскад (2023)".
Коментарів ще нема. Хочете бути першим?