KINOGID » Фільми » Сафо. Кохання без меж (2008)
Сафо. Кохання без меж (2008)
фільм
1080p

Сафо. Кохання без меж (2008)

Sappho
Україна, 2008, 1 год 28 хв
професійний дубльований
4.7
00
дивитися
  • Жанр:
    драма, романтичний
  • Режисер:
    Роберт Кромбі
  • В ролях:
    Авалон Беррі, Тодд Солей, Людмила Ширяєва, Богдан Ступка, Еліссайос Влахос, Васіліс Псіхойопулос, Оксана Осіпова, Сергій Косенко, Анатолій Семенов, Бахтіяр Алієв, Seit-Khalil Ametov, Василь Андрус, Діана Асонова, Alexander Leontaritis

Про що фільм Сафо. Кохання без меж (2008) / Sappho:

Фільм про любовний трикутник між парою американських молодят — Сафо, спадкоємицею мільйонера, і Філом, художником, які приїхали на острів в медовий місяць, — та дочкою російського археолога, Хеленою. За задумом автора, цей любовний трикутник повторює історію першої і найпопулярнішої поеми старогрецької поетеси Сафо про суперечливий сексуальний потяг.

Пара американських молодят Сафо (Авалон Беррі) — спадкоємицею мільйонера Сафо і Філом (Тодд Солей) — художником, які приїхали на острів в медовий місяць. Дочка російського археолога (Богдан Ступка) — Хелена (Людмила Ширяєва) спонукає Сафо до сексуальних відносин з нею. За час перебування на острові Сафо дуже змінилася, і уявила себе самою старогрецькою поетесою Сапфо. Згодом Сафо дозволила Філу кохатися з Хеленою. Після довгих ревнощів та не розуміючи своїх почуттів Сафо покінчила з собою, стрибнувши зі скелі. Філ з Хеленою поїхали разом до Америки.

Дивитися фільм "Сафо. Кохання без меж (2008)" онлайн безкоштовно

Дивитися онлайн Запасний плеєр
Додано / Оновлено: 13 липня 2023
Коментарі
Не забудьте будь ласка залишити відгук про фільм: "Сафо. Кохання без меж (2008)".
Коментарів ще нема. Хочете бути першим?