KINOGID » Фільми » Схованки (2021)
Схованки (2021)
фільм
1080p

Схованки (2021)

Hide and Seek
США, 2021, 1 год 23 хв
багатоголосий закадровий | MGG
4.1
00
дивитися
 • Жанр:
  трилер, комедія, фентезі, жахи
 • Підбірка:
  Психологічні, Про життя, Для молоді
 • Режисер:
  Joel David Moore
 • В ролях:
  Мустафа Шакір, Джо Пантольяно, Джонатан Різ Меєрс, Джасінда Барретт, Марселла Ленц-Поуп, Джеффрі Овенс, Quinn McColgan, Alejandra Rivera Flaviá, Sue Jean Kim, Zell Steele Morrow, Avril Lena Wei, Joshua Alscher, Майкл Ґодер, Eli Golden, Паскаль Є Пфістер, Joaquín Maceo Rosa, Віктор Паґан, Douglas Gush, Lindsay Perry, Френкі Веррока

Про що фільм Схованки (2021) / Hide and Seek:

Успішний бізнесмен Ной, який зберігає темну сімейну таємницю, вирушає на пошуки свого брата-вигнанця – першопричини його давніх кошмарів та неспокійної совісті. Залишивши розкішний пентхаус, Ной розслідує серію небезпечних загадок і наближається до шокуючої правди, яка ставить під удар усіх, кого він любить.
Впливовий бізнесмен Ноа Блеквелл із Нью-Йорка нещодавно втратив батька. Якось Ноа отримує дзвінок від адвоката своєї родини Колліна Кармайкла і дізнається, що його брат, який давно не спілкувався ні з ким із близьких, цікавиться спадщиною. Блеквелл вирушає в напівзруйновану будівлю, де його брат винаймає житло, але замість родича знаходить лише порожню кімнату... Намагаючись розшукати зниклого брата і зберегти своє багатство, Ноа занурюється в злочинний світ, де діють свої закони. Чи вдасться йому звільнитися від небезпечних таємниць свого минулого і врятувати всіх, хто йому дорогий?

Дивитися фільм "Схованки (2021)" онлайн безкоштовно

Дивитися онлайн Запасний плеєр
Додано / Оновлено: 15 липня 2023
Коментарі
Не забудьте будь ласка залишити відгук про фільм: "Схованки (2021)".
Коментарів ще нема. Хочете бути першим?