KINOGID » Мультсеріали » Сіссі: Молода імператриця (2016)
Сіссі: Молода імператриця (2016)
мультсеріал
480p

Сіссі: Молода імператриця (2016)

Sissi: The Young Empress
Італія, 2016, 24 хв
багатоголосий закадровий | Малятко TV
7.3
00
дивитися
  • Режисер:
    Орландо Корраді
  • В ролях:
    Franciska Friede

Про що мультсеріал Сіссі: Молода імператриця (2016) / Sissi: The Young Empress:

Героїня мультфільму «Сіссі - молода імператриця» Елізабет або Сіссі, як називали її батьки і близькі друзі - дуже красива, добродушна і дотепна дівчина, яка до того ж відрізнялася спокійним м'яким характером і блискучими витонченими манерами. Вона росла в дворянській сім'ї, але при цьому не була білоручкою. Найбільше дівчина любила тварин, тому не могла залишатися байдужою, коли бачила, що хтось із звіряток потрапив в біду.
Одного разу Сіссі гуляла по лісі і натрапила на браслет, який відразу вирішила приміряти. Ця симпатична дрібничка стала її улюбленою прикрасою, адже вона була наділена особливими магічними здібностями, і його володар отримував можливість розуміти мову звірів. Тепер дівчина могла насолоджуватися спілкуванням зі своїм новим другом - маленьким білченям по імені Нат, якого вона зустріла відразу після того, як знайшла свій чудовий браслет, а також з іншими тутешніми мешканцями. Тому Сіссі практично весь свій час проводила в лісі, де її і зустрів молодий імператор. Він відразу ж зацікавився дівчиною, яка вразила його своїми манерами і красою. Тому він запросив її сім'ю в свій палац.
Тепер Сіссі чекають неймовірні пригоди, які повністю змінять її життя. У них буде диво, справжня міцна любов і, звичайно ж, інтриги і небезпеки.

Дивитися мультсеріал "Сіссі: Молода імператриця (2016)" всі серії та всі сезони підряд онлайн безкоштовно

Дивитися онлайн Запасний плеєр
Додано / Оновлено: 22 травня 2023
Коментарі
Не забудьте будь ласка залишити відгук про мультсеріал: "Сіссі: Молода імператриця (2016)".
Коментарів ще нема. Хочете бути першим?