KINOGID » Фільми » Гінтерленд: місто гріхів (2021)
Гінтерленд: місто гріхів (2021)
фільм
1080p

Гінтерленд: місто гріхів (2021)

Hinterland
Австрія, Люксембург, 2021, 1 год 38 хв
багатоголосий закадровий | Sunnysiders
6.2
00
дивитися
  • Жанр:
    драма, детектив, кримінальний, трилер, жахи, історичний
  • Режисер:
    Штефан Руцовіцькі
  • В ролях:
    Murathan Muslu, Liv Lisa Fries, Marc Limpach, Макс Фон Гробен, Maximillien Jadin, Timo Wagner, Aaron Friesz, Стіпе Ерчег, Trystan Pütter, Жермен Вагнер, Маттіас Швайґефер, Маргарете Тізель, Nilton Martins, Jeanne Werner, Konstantin Rommelfangen, Al Ginter, Mö Sbiri, Lukas Walcher, Andreas Ortner, Nadiv Molcho

Про що фільм Гінтерленд: місто гріхів (2021) / Hinterland:

Дія розгортається 1920 року у Відні. Сюди після семирічного полону у кацапії повертається комісар поліції Петер Перг. Колись, до кровопролитної Першої світової війни, він був талановитим детективом, але зараз він, як і багато хто, зламаний страшними подіями воєнних років.
Рідне місто, яке колись було блискучою столицею великої імперії, перетворилося на похмуре місце, де злидні і злочинність дедалі більше захоплюють вулиці та уми людей.
Не встигнувши до ладу освоїтися, Петер змушений знову повернутися до обов'язків детектива: у Відні відбулася серія кривавих злочинів, жертвами яких стали ветерани, які нещодавно повернулися. Серед них – товариш по службі Перга, з яким вони провели роки сибірського полону.
Петер береться за розслідування, і в цьому йому допомагає судмедексперт Тереза Корнер. Бажаючи докопатися до правди, детектив дуже скоро розуміє, що йому доведеться мати справу з похмурими таємницями міста.

Дивитися фільм "Гінтерленд: місто гріхів (2021)" онлайн безкоштовно

Дивитися онлайн Запасний плеєр
Додано / Оновлено: 19 липня 2023
Коментарі
Не забудьте будь ласка залишити відгук про фільм: "Гінтерленд: місто гріхів (2021)".
Коментарів ще нема. Хочете бути першим?