KINOGID » Фільми » Тітонька (2022)
Тітонька (2022)
фільм
1080p

Тітонька (2022)

Ajoomma
Сінгапур, 2022, 1 год 30 хв
багатоголосий закадровий | BambooUA
6.9
00
дивитися
  • Жанр:
    комедія, драма
  • Режисер:
    Shuming He
  • В ролях:
    Jin-gu Yeo, Hyoung-suk Kang, Huifang Hong, Shane Pow, Dong-hwan Jung

Про що фільм Тітонька (2022) / Ajoomma:

Немолода жінка, яка опинилася в Південній Кореї без екскурсійного автобуса, стикається з викликом, але вирішує не панікувати та викручуватися із ситуації самостійно. Замість того, щоб жаліти про пропущену можливість, вона вирішує використати це як шанс для самостійних пригод та нових відкриттів.
Вона починає досліджувати околиці, шукати цікаві місця та пам'ятки, які можна відвідати самостійно. Вона знайомиться з місцевими жителями, спілкується з ними та дізнається більше про культуру та історію Південної Кореї.
Подорож без екскурсійного автобуса дає їй волю вибирати свій власний маршрут та час, не обмежуючись групою туристів. Вона може насолоджуватися кожним моментом, проводити більше часу в тих місцях, які їй особливо цікаві, і повністю зануритися в атмосферу країни.
У процесі самостійного дослідження вона стикається з несподіваними пригодами, зустрічає цікавих людей і дізнається більше про себе. Вона усвідомлює свою силу та незалежність, а також знаходить радість у самовідкритті та подоланні труднощів.
У результаті, незважаючи на початкові труднощі, літня жінка перетворює свою подорож без екскурсійного автобуса на незабутню пригоду, повну самовиявлення та радості від нових відкриттів.

Дивитися фільм "Тітонька (2022)" онлайн безкоштовно

Дивитися онлайн Запасний плеєр
Додано / Оновлено: 19 липня 2023
Коментарі
Не забудьте будь ласка залишити відгук про фільм: "Тітонька (2022)".
Коментарів ще нема. Хочете бути першим?