KINOGID » Фільми » Вхідний (2018)
Вхідний (2018)
фільм
480p

Вхідний (2018)

Incoming
Сербія, 2018, 1 год 29 хв
багатоголосий закадровий 2+2
3.3
00
дивитися
  • Жанр:
    екшн, фантастика, трилер
  • Режисер:
    Eric Zaragoza
  • В ролях:
    Скотт Едкінс, Aaron McCusker, Alaa Safi, Michelle Lehane, Arkie Reece, Milorad Kapor, Dominic Power, Vahidin Prelic, Lukas Loughran, Владан Дужович, Milan Jovanovic Strongman, Milan Kovacevic, Baya Bangue Namkosse, James MacCallum

Про що фільм Вхідний (2018) / Incoming:

У фільмі «Вхідний» розповідається про майбутнє. І виглядає воно не дуже-то привабливо: злочинність так виросла, що в тюрмах вже не вистачає місць для утримання всіх, кому слід відбувати покарання.
На секретній нараді вищих осіб різних держав було вирішено використовувати для цього космічну станцію, залишивши, проте, проект в секреті - з вузьким колом осіб, яким буде доступна відповідна інформація.
Замкнені в космічному просторі злочинці були в жаху. Всі ці мафіозі, ґвалтівники, вбивці залишилися буквально один на один з космічним простором, не розуміючи, що їм тепер робити. Але врешті-решт у кількох з них визрів план - потрібно захопити МКС і направити її на Москву. І у бойовиків все йде досить успішно, адже на борту тільки двоє людей, які могли б їм перешкодити - молодий лікар і пілот.
Є ще таємничий агент ЦРУ, який хоче використовувати космічну станцію зі злочинцями в своїх цілях. А поки вони летять до Землі і готові знищувати людей.

Дивитися фільм "Вхідний (2018)" онлайн безкоштовно

Дивитися онлайн Запасний плеєр
Додано / Оновлено: 22 травня 2023
Коментарі
Не забудьте будь ласка залишити відгук про фільм: "Вхідний (2018)".
Коментарів ще нема. Хочете бути першим?