KINOGID » Фільми » Флай: Танець свободи (2021)
Флай: Танець свободи (2021)
фільм
1080p

Флай: Танець свободи (2021)

Fly
Німеччина, 2021, 1 год 50 хв
багатоголосий закадровий | MGG
6.0
00
дивитися
  • Жанр:
    драма, мюзикл, музичний, романтичний
  • Режисер:
    Катя Фон Гарньє
  • В ролях:
    Svenja Jung, Ben Wichert, Йасмин Табатабай, Ніколетт Кребиц, Катя Ріман, Александер Йовановіч, Ibrahim Al-Khalil, Werner Braunschädel, Farba Dieng, Harald Geil, Деніел Хауер, Sebastian Jaeger, Sebi Jaeger, Majid Kessab, Андреас Пічман, Nadine Schori, Marco Wittorf, Burak Yigit

Про що фільм Флай: Танець свободи (2021) / Fly:

Група молодих в'язнів проходить реабілітацію у танцювальному класі. Спільні репетиції та виступи допомагають їм знову відкритися світу. Натхненна німецька драма з приголомшливою хореографією та атмосферними зйомками Берліна від режисера успішної франшизи «Східний вітер».
В'язниця у в'язниці – це нова реальність Бекс, яка після трагічної ДТП опинилася за ґратами та у пастці своїх кошмарів. Вона неохоче приєднується до реабілітаційної групи таких самих молодих злочинців, які люблять вуличні танці. Їхня нова наставниця – легенда брейк-дансу – допомагає їм подолати озлобленість та почуття внутрішньої несвободи. Навіть замкнута Бекс не може чинити опір цій енергії: вперше за довгий час вона дозволяє собі танцювати і закохуватися. Але не всі чиновники вірять у таку «терапію», тож тепер команді ізгоїв треба показати себе на важливому виступі.

Дивитися фільм "Флай: Танець свободи (2021)" онлайн безкоштовно

Дивитися онлайн Запасний плеєр
Додано / Оновлено: 7 серпня 2023
Коментарі
Не забудьте будь ласка залишити відгук про фільм: "Флай: Танець свободи (2021)".
Коментарів ще нема. Хочете бути першим?