KINOGID » Фільми » Аніара (2018)
Аніара (2018)
фільм
1080p

Аніара (2018)

Aniara
Швеція, Данія, США, 2018, 1 год 46 хв
багатоголосий закадровий | MGG
6.3
00
дивитися
  • Жанр:
    драма, фантастика
  • Режисер:
    Pella Kagerman, Hugo Lilja
  • В ролях:
    Emilie Jonsson, Bianca Cruzeiro, Arvin Kananian, Аннелі Мартіні, Jennie Silfverhjelm, Emma Broomé, Jamil Drissi, Leon Jiber, Пітер Карлберг, Juan Rodríguez, David Nzinga, Dakota Trancher Williams, Agnes Lundgren, Alexi Carpentieri, Susanna Salonen, Cornelia Sjöblom, Oskar Snickars, Max Stenerudh, Markus Waltå, Carl Kumlin

Про що фільм Аніара (2018) / Aniara:

Дія фантастичної драми розгортається в майбутньому, коли Земля після екологічних катастроф і стихійних лих стала практично непридатною для життя. Однак космічна програма, що розвивається, і освоєння інших планет уможливили масштабне переселення людей. Тепер, щоб полетіти на Марс, потрібно лише три тижні польоту на розкішному космічному лайнері, пасажири якого весь політ проведуть у повному комфорті.
Саме на такому круїзному космічному кораблі під назвою «Аніара» працює головна героїня. Її основним завданням є функція мімароба – людини зайнятої в особливій програмі штучного інтелекту, яка дарує пасажирам враження про квітуче минуле Землі, ґрунтуючись на особистих переживаннях та емоціях людини.
Однак подорож порушує непередбачена ситуація: Аніара вимушено відхиляється від курсу, щоб не зіткнутися з небезпечним космічним сміттям. Проте частина уламків все ж таки врізається в корабель, порушуючи його навігацію і позбавивши палива. За версією капітана Чефоне, Аніара зможе повернутися на курс лише за два роки.
Тепер на всіх пасажирів космічного лайнера чекає важкий час, коли вони зіткнуться з похмурими для них наслідками і зростаючим психологічним тиском.

Дивитися фільм "Аніара (2018)" онлайн безкоштовно

Дивитися онлайн Запасний плеєр Трейлер
Додано / Оновлено: 7 серпня 2023
Коментарі
Не забудьте будь ласка залишити відгук про фільм: "Аніара (2018)".
Коментарів ще нема. Хочете бути першим?