KINOGID » Фільми » Два дні в Нью-Йорку (2012)
Два дні в Нью-Йорку (2012)
фільм
480p

Два дні в Нью-Йорку (2012)

2 Days in New York
Франція, Німеччина, Бельгія, 2012, 1 год 31 хв
багатоголосий закадровий | ДОМ
6.0
00
дивитися
  • Жанр:
    комедія, драма, романтичний
  • Режисер:
    Жюлі Делпі
  • В ролях:
    Кріс Рок, Жюлі Делпі, Альберт Дельпі, Alexia Landeau, Олександр Наон, Кейт Бертон, Ділан Бейкер, Даніель Брюль, Тален Рут Райлі, Оуен Шипман, Малинда Вільямс, Carmen Lopez, Емілі Вагнер, Arthur French, Петронія Палей, Алекс Манетті, Marcus Ho, Грегорі Коростишевски, Mai Loan Tran, Pun Bandhu

Про що фільм Два дні в Нью-Йорку (2012) / 2 Days in New York:

У сюжеті комедійної мелодрами «Два дні у Нью-Йорку» щаслива сімейна пара Мінгус та Маріон цілком задоволені своїм життям у галасливому та багатолюдному мегаполісі. Вони живуть у гарній квартирі, обидвоє працюють і цілком успішно будують кар'єру, а у відносинах між закоханими панує розуміння та кохання. Мінгус і Маріон познайомилися на роботі, стали добрими друзями, а невдовзі міцна дружба переросла у сильні почуття.
Мінгус полюбив не лише Маріон, а й її дитину від іншого чоловіка. Життя пари йшло добре, поки з Франції до Нью-Йорка не приїхав батько, брат, сестра і колишній хлопець Маріон. Пригоди компанії почалися одразу після прильоту в аеропорту міста та продовжились у міру пересування. Але родичів не обирають. Так, Маріон і Мінгус змушені терпіти чудасії своїх рідних і дивитися на всі ситуації, так би мовити, крізь пальці.

Дивитися фільм "Два дні в Нью-Йорку (2012)" онлайн безкоштовно

Дивитися онлайн Запасний плеєр Трейлер
Додано / Оновлено: 12 серпня 2023
Коментарі
Не забудьте будь ласка залишити відгук про фільм: "Два дні в Нью-Йорку (2012)".
Коментарів ще нема. Хочете бути першим?