KINOGID » Фільми » Гавр (2011)
Гавр (2011)
фільм
720p

Гавр (2011)

Le Havre
Фінляндія, Франція, Німеччина, 2011, 1 год 34 хв
багатоголосий закадровий
7.2
00
дивитися
 • Жанр:
  комедія, драма
 • Підбірка:
  Про подорожі
 • Режисер:
  Акі Каурісмякі
 • В ролях:
  Андре Вільм, Каті Оутінен, Жан-П'єр Дарруссен, Blondin Miguel, Еліна Сало, Евелін Діді, Quoc Dung Nguyen, Лайка, François Monnié, Літтл Боб, Pierre Étaix, Жан-П'єр Лео, Vincent Lebodo, Умбан У'ксет, Патрік Боннель, Ілкка Койвула, Myriam 'Mimie' Piazza, Люче Віго, Valérie Caron, Jérôme Boyer

Про що фільм Гавр (2011) / Le Havre:

Історія про колишнього письменника Марселя, який на схилі років переїхав до маленького містечка і став чистильником взуття. Нове життя чоловіка здається щасливим і безтурботним доти, доки не захворює його дружина.
Головний герой оповіді – колишній письменник і дуже винахідлива людина Марсель Маркс, який влаштувався у невеликому французькому містечку під назвою Гавр. Наприкінці життя він раптом усвідомлює, що не приносить людству ніякої користі та перекваліфікується на простого чистильника взуття. Таким чином він нарешті набуває довгоочікуваної гармонії, відчувши, що реально потрібен людям. Але незабаром його життя знову кардинально змінюється, коли його дружина лягає на лікарняне ліжко з тяжкою хворобою. Намагаючись знайти вихід зі становища, Марсель випадково зустрічає юного африканця, який прибув на континент нелегально і тепер переховується від поліції. Герой ховає хлопця у себе вдома, а сам тим часом намагається узаконити його становище в країні у будь-який спосіб, що призводить до маси кумедних і зворушливих ситуацій.

Дивитися фільм "Гавр (2011)" онлайн безкоштовно

Дивитися онлайн Запасний плеєр
Додано / Оновлено: 14 серпня 2023
Коментарі
Не забудьте будь ласка залишити відгук про фільм: "Гавр (2011)".
Коментарів ще нема. Хочете бути першим?