KINOGID » Фільми » Поки не настала ніч (2000)
Поки не настала ніч (2000)
фільм
1080p

Поки не настала ніч (2000)

Before Night Falls
США, 2000, 2 год 13 хв
багатоголосий закадровий | НеЗупиняйПродакшн
7.2
00
дивитися
  • Жанр:
    біографія, драма, романтичний
  • Режисер:
    Джуліан Шнабель
  • В ролях:
    Олац Лопез Гармендія, Джованні Флоридо, Loló Navarro, Batan Silva, Кармен Беато, Сай Шнабель, Олмо Шнабель, Віто Марія Шнабель, Педро Армендаріс мл., Дієго Луна, Ліа Чепмен, Шон Пенн, Єжи Сколімовський, Aquiles Benites, Єва Пясковска, Хав'єр Бардем, Патрісія Реєс Спіндола, Майкл Вінкотт, Ектор Бабенко, Андреа Ді Стефано

Про що фільм Поки не настала ніч (2000) / Before Night Falls:

Фільм-біографія «Поки не настала ніч» зачіпає найтонші струни душі свого глядача, розповідаючи про трагічне і повне негараздів життя знаменитого кубинського поета Рейнальдо Аренаса.
Народився знаменитий поет в революційно налаштованій країні в повній убогості і голоді. Він рано почав писати свої вірші - вже в дитинстві його рядки заслуговували на увагу і похвалу всіх, хто мав честь з ними познайомитися. Пізніше хлопець отримав схвалення від таких легендарних особистостей, як сам Фідель Кастро. Кожний рядок його творів був пронизаний любов'ю до своєї країни і закликами до справжньої революції в політиці і людській свідомості. За це його навіть охрестили душею кубинської революції.
Але коли Куба вийшла із затяжної війни вільною і перемогла, для поета настали часи ще важчі, ніж при тоталітарному режимі. Чоловік раптово вирішив зробити всенародне зізнання про свою нетрадиційну орієнтацію, але його колишні друзі і соратники на чолі зі знаменитим Фіделем Кастро встигли оголосити закон про заборону гомосексуалізму і спільно запроторили невдаху юнака за ґрати. Цілих два роки він відбував своє покарання в кубинській в'язниці і мріяв, звільнившись, покарати тих, з ким ще недавно сидів рука об руку і будував нове світле майбутнє. Після виходу з-під варти Рейнальдо кардинально змінює свої плани і тікає в Америку в надії знайти там своє щастя. Але і закордоном зле провидіння не залишає його - жити чоловікові залишилося зовсім недовго.

Дивитися фільм "Поки не настала ніч (2000)" онлайн безкоштовно

Дивитися онлайн Запасний плеєр
Додано / Оновлено: 17 серпня 2023
Коментарі
Не забудьте будь ласка залишити відгук про фільм: "Поки не настала ніч (2000)".
Коментарів ще нема. Хочете бути першим?