KINOGID » Фільми » Повний привід (2002)
Повний привід (2002)
фільм
1080p

Повний привід (2002)

Dead Weight
Франція, Велика Британія, 2002, 1 год 47 хв
багатоголосий закадровий | ICTV
5.9
00
дивитися
  • Жанр:
    пригоди, екшн, комедія
  • Режисер:
    Ален Берберян, Фредерік Форестьє
  • В ролях:
    Жерар Ланвен, Бенуа Пульворд, Хосе Ґарсія, Джимон Гонсу, Россі де Пальма, Жан Бенгігі, Gary Tiplady, Жерар Дармон, Стома Багсі, Марко Прінц, Омар Сі, Ніколя Анелька, Джекі Ламберт, Рено Раттен, Инносент Мбумгу, Иссуфу Траоре, Костянтин Аттіа, Крістіан Ґійон, Домінік Дагьер, Jérôme Keen

Про що фільм Повний привід (2002) / Dead Weight:

Французький комедійний фільм «Повний привід» розповідає про пригоди в'язня-втікача, і охоронця в'язниці, яких доля занесла на далекий Африканський континент. Відомий злочинець Мольтес відбуває покарання у в'язниці, але не може відмовитись від свого захоплення лотереєю. За допомогою свого приятеля наглядача Реджо він передає заповнені лотерейні квитки і продовжує грати, сподіваючись на великий виграш. Одного разу квиток Мольтеса збігається по всіх шести комбінаціях і приносить власнику 15 мільйонів євро.
Проте Реджо віддав квиток своїй дружині на зберігання, а вона вирушила до Африки для участі в авторалі. Щоб отримати свій заповітний виграш, Мольтес здійснює втечу з в'язниці і намагається якнайшвидше дістатися Африки. Разом із ним у подорож вирушає Реджо. Так починаються веселі та незабутні пригоди героїв фільму «Повний привід».

Дивитися фільм "Повний привід (2002)" онлайн безкоштовно

Дивитися онлайн Запасний плеєр
Додано / Оновлено: 18 серпня 2023
Коментарі
Не забудьте будь ласка залишити відгук про фільм: "Повний привід (2002)".
Коментарів ще нема. Хочете бути першим?