KINOGID » Фільми » В країні жінок (2007)
В країні жінок (2007)
фільм
720p

В країні жінок (2007)

In the Land of Women
США, 2007, 1 год 37 хв
багатоголосий закадровий | Новий Канал
6.4
00
дивитися
  • Жанр:
    комедія, драма, романтичний
  • Режисер:
    Джон Кездан
  • В ролях:
    Адам Броді, Kelsey Keel, Danielle Savre, Ґія Мантенья, Rob Reinis, ДжоБет Вільямс, Макензі Вега, Крістен Стюарт, Елена Аная, Меґ Раян, Олімпія Дукакіс, Дастін Мілліґан, Грехем Уордл, Elise Gatien, Christine Danielle, Кларк Ґреґґ, Jeff Cunningham, Tamara Lovegrove, Brittany Starling, Ilyse Mimoun

Про що фільм В країні жінок (2007) / In the Land of Women:

Головний герой мелодрами «В країні жінок» — молодий письменник Картер Вебб після розлучення з коханою дівчиною Софією, залишає набридлий до жаху Лос-Анджелес і вирушає до передмістя Мічигану до бабусі, щоб там упорядкувати думки. Там він знайомиться з люб'язною та доброю сусідкою Сарою Хардвік, а так само з двома її доньками Люсі та Пейдж. Сарі трохи за сорок, вона все своє життя присвятила сім'ї, коханий чоловік їй зраджує з коханкою, стосунки з якою відчайдушно намагається приховати.
Старша дочка Сари Люсі є прекрасною дівчиною-підлітком, ображеною на матір. Вона страждає від юнацького максималізму, а молодша Пейдж розумна не по роках. Між Картером та Люсі зав'язуються романтичні стосунки, а Сара знаходить у молодому хлопцеві хорошого друга і навіть споріднену душу. У цьому незвичайному для себе оточенні, в цій дивовижній країні жінок Картер відчуває себе інакше, він починає нове життя, сповнене цікавих подій та захоплюючих пригод.

Дивитися фільм "В країні жінок (2007)" онлайн безкоштовно

Дивитися онлайн Запасний плеєр
Додано / Оновлено: 19 серпня 2023
Коментарі
Не забудьте будь ласка залишити відгук про фільм: "В країні жінок (2007)".
Коментарів ще нема. Хочете бути першим?