KINOGID » Фільми » Хто такий Гаррі Крамб? (1989)
Хто такий Гаррі Крамб? (1989)
фільм
720p

Хто такий Гаррі Крамб? (1989)

Who's Harry Crumb?
США, Канада, 1989, 1 год 34 хв
багатоголосий закадровий | Новий Канал
5.8
00
дивитися
 • Жанр:
  комедія, кримінальний, детектив
 • Підбірка:
  Для чоловіків
 • Режисер:
  Paul Flaherty
 • В ролях:
  Джон Кенді, Джеффрі Джонс, Annie Potts, Тім Томерсон, Беррі Корбін, Шоуні Сміт, Valri Bromfield, Даг Стеклер, Рені Коулмен, Уеслі Манн, Tamsin Kelsey, Джо Флаерті, Фіона Реске, Лорі О Берн, Michele Goodger, Beverley Elliott, П. Лінн Джонсон, Пітер Юнкер, Бренда Крічлоу, Гарвін Санфорд

Про що фільм Хто такий Гаррі Крамб? (1989) / Who's Harry Crumb?:

У сюжеті комедійного детектива "Хто такий Гаррі Крамб?" невідомий викрадає старшу дочку відомого мільйонера Пі Джея Даунінга з метою отримання великого викупу. Звичайно ж у такій справі звертатися до поліції не можна, адже викрадач може завдати шкоди дівчині. Згорьований батько звертається за допомогою до приватної детективної агенції, сподіваючись, що професіонали зможуть допомогти йому розшукати дочку.
Звичайно ж робота детективів завжди пов'язана з заплутаними розслідуваннями, непередбаченими складнощами, самовіддачею, блискучим розумом і енергійністю, а їхнє життя іноді наражається на небезпеку. Але все це зовсім не про детектива-невжаху Гаррі Крамба, який не виділяється логічним мисленням і провалює будь-яку розпочату справу. Шеф агентства доручає розслідування викрадення саме йому, адже він упевнений, що Крамб обов'язково провалить справу. Проте детектив вирішив довести протилежне.

Дивитися фільм "Хто такий Гаррі Крамб? (1989)" онлайн безкоштовно

Дивитися онлайн Запасний плеєр Трейлер
Додано / Оновлено: 19 серпня 2023
Коментарі
Не забудьте будь ласка залишити відгук про фільм: "Хто такий Гаррі Крамб? (1989)".
Коментарів ще нема. Хочете бути першим?