KINOGID » Фільми » Зелені різники (2003)
Зелені різники (2003)
фільм
1080p

Зелені різники (2003)

The Green Butchers
Данія, 2003, 1 год 40 хв
двоголосий закадровий
7.3
+11
дивитися
  • Жанр:
    комедія, драма
  • Режисер:
    Андерс Томас Єнсен
  • В ролях:
    Ніколай Лі Кос, Мадс Міккельсен, Ліні Крусе, Оле Теструп, Боділ Йорґенсон, Aksel Erhardtsen, Лілі Веидинг, Ніколас Бро, Камілла Бендикс, Ельзебет Стеентофт, Kjeld Nørgaard, Петер Райхгардт, Крістіан Халкен, Ларс Ранте, Mikkel Vadsholt, Søren Thomsen, Міа Ліхне, André Lundemann, Єппе Кос, Томас Віллум Йенсен

Про що фільм Зелені різники (2003) / The Green Butchers:

Головні герої драматичної комедії з елементами чорного гумору «Зелені різники» — два приятелі Свен і Бьорне працюють у м'ясній лавці містера Холгера і мріють відкрити свій м'ясний магазин, щоб перестати терпіти приниження боса. Одного дня їхня мрія збувається і друзі-компаньйони відкривають свій магазинчик. Щоправда, покупці не поспішають купляти свіже м'ясо.
Єдиною людиною, яка зайшла в новий магазин, виявився електрик, якого випадково замкнули в морозильній камері. Щоб не загриміти за ґрати Свен пропонує позбутися трупа. Він розчленовує його і продає під виглядом курячого м'яса. Торгівля йде добре, від відвідувачів відбою немає — всім подобається продукція, але електрик не вічний і делікатес закінчується. Тепер м'ясникам Свену та Бьрне необхідно знайти нову сировину, але де?

Дивитися фільм "Зелені різники (2003)" онлайн безкоштовно

Дивитися онлайн Запасний плеєр
Додано / Оновлено: 19 серпня 2023
Коментарі
Не забудьте будь ласка залишити відгук про фільм: "Зелені різники (2003)".
Коментарів ще нема. Хочете бути першим?