KINOGID » Фільми » Вихід через сувенірну крамницю (2010)
Вихід через сувенірну крамницю (2010)
фільм
1080p

Вихід через сувенірну крамницю (2010)

Exit Through the Gift Shop
Велика Британія, 2010, 1 год 27 хв
багатоголосий закадровий | Бо захотілось
7.9
00
дивитися
  • Жанр:
    документальний, комедія, кримінальний, історичний
  • Режисер:
    Бенксі
  • В ролях:
    Бенксі, Mr. Brainwash, Debora Guetta, Space Invader, Monsieur André, Zeus, Шепард Фейрі, Рон Інгліш, Caledonia Curry, Borf, Buffmonster, Steve Lazarides, Венді Ешер, Roger Gastman, Laurent Nahoum-Vatinet, Amanda Fairey, Romain Lefebure, Clemence Janin, David Healy, Celeste Sparrow

Про що фільм Вихід через сувенірну крамницю (2010) / Exit Through the Gift Shop:

«Вихід через сувенірну крамницю» (англ. Exit Through the Gift Shop) — документальний фільм Бенксі, в якому показано історію Террі Ґуетта, французького емігранта в Лос-Анджелесі, та його стосунки зі стріт-артом.
Документальні кадри у фільмі зняв сам Террі, який мав звичку фільмувати все, що відбувалося навколо нього. Сюжет починається зі знайомства Террі з стріт-артом, яким займався його двоюрідний брат Інведер. Після цього знайомства Террі став протягом багатьох років знімати різні акції вуличних художників. За його словами, він робив це без якоїсь мети, хоча й казав художникам, що готує документальний фільм. Коли він дізнався про Бенксі (відомого вуличного художника, що приховував будь-яку інформацію про себе), його метою стало взяти в нього інтерв'ю. Проте через таємничість Бенксі, Террі ніяк не вдавалося відшукати художника, аж поки той сам випадково не опинився в Лос-Анджелесі, де вони й познайомилися. Якийсь час вони співпрацювали: Бенксі малював, Террі це знімав. Пізніше Бенксі підштовхнув Террі до малювання, і той став художником графіті під псевдо Mr. Brainwash (MBW).

Дивитися фільм "Вихід через сувенірну крамницю (2010)" онлайн безкоштовно

Дивитися онлайн Запасний плеєр Трейлер
Додано / Оновлено: 30 серпня 2023
Коментарі
Не забудьте будь ласка залишити відгук про фільм: "Вихід через сувенірну крамницю (2010)".
Коментарів ще нема. Хочете бути першим?