KINOGID » Фільми » Кмітливі Брюс і Ллойд проти ЦРУ / Напруж звивини. Брюс та Ллойд: Без гальм (2008)
Кмітливі Брюс і Ллойд проти ЦРУ / Напруж звивини. Брюс та Ллойд: Без гальм (2008)
фільм
480p

Кмітливі Брюс і Ллойд проти ЦРУ / Напруж звивини. Брюс та Ллойд: Без гальм (2008)

Get Smart's Bruce and Lloyd Out of Control
США, 2008, 1 год 12 хв
багатоголосий закадровий | ICTV
4.9
00
дивитися
  • Жанр:
    екшн, комедія, романтичний, фантастика
  • Режисер:
    Джил Джанґер
  • В ролях:
    Масі Ока, Нейт Торренс, Джеймі Мейс, Marika Dominczyk, J.P. Manoux, Ларрі Міллер, Браян Коллен, Mitch Rouse, Келлі Карбач, Патрік Ворбертон, Рубен Ґарфіас, Террі Роудс, Санкріш Бала, Erica Zodtner, Уїнстон Дж. Роча, Brianna Rain King, Matt Kaminsky, Al Coronel, Luisa Moraes, Аманда Нудота

Про що фільм Кмітливі Брюс і Ллойд проти ЦРУ / Напруж звивини. Брюс та Ллойд: Без гальм (2008) / Get Smart's Bruce and Lloyd Out of Control:

Американська комедія 2008 року, яка є спін-офом фільму «Get Smart» того ж року. На цей раз головними героями стають технічні працівники Контролю Брюс та Ллойд. Цим хлопцям належить стати справжніми секретними агентами та продемонструвати такі таланти, на які вони, в принципі, не здатні.
Події спін-оффу відбуваються одночасно з подіями фільму «Напруж звивини». Брюс і Ллойд розробили небувалу річ, справжній плащ-невидимку, і навіть встигли його успішно протестувати. Однак під час вечірки агентка Ізабель із країни Марагвай краде винахід для лиходія Ель Президента. Тепер Брюс і Ллойд повинні знайти плащ самостійно, бо ті, хто міг їм допомогти – Агент 99 та Агент 86 – зараз перебувають на завданні. За повної відсутності досвіду польової роботи хлопцям належить навчитися багатьом новим речам: спокушати дівчат, проникати непоміченими до посольства та тікати від ворожих агентів неушкодженими.

Дивитися фільм "Кмітливі Брюс і Ллойд проти ЦРУ / Напруж звивини. Брюс та Ллойд: Без гальм (2008)" онлайн безкоштовно

Дивитися онлайн Запасний плеєр
Додано / Оновлено: 7 вересня 2023
Коментарі
Не забудьте будь ласка залишити відгук про фільм: "Кмітливі Брюс і Ллойд проти ЦРУ / Напруж звивини. Брюс та Ллойд: Без гальм (2008)".
Коментарів ще нема. Хочете бути першим?