KINOGID » Фільми » Небезпечне місце (2022)
Небезпечне місце (2022)
фільм
1080p

Небезпечне місце (2022)

Hot Seat
США, 2022, 1 год 27 хв
багатоголосий закадровий | 15K3
4.3
00
дивитися
  • Жанр:
    трилер, екшн
  • Режисер:
    James Cullen Bressack
  • В ролях:
    Мел Ґібсон, Шеннен Доерті, Кевін Діллон, Лідія Галл, Майкл Велш, Sam Asghari, Kate Katzman, Едді Стиплз, Anna Harr, Кіт Джардін, Jonathan Stoddard, Dylan Flashner, Xzavier Estrada, Drew Taylor, Anthony Pagliaro Jr., Kaleb Clifton, Cesar Miramontes, Ben Steele, Shannon Ellis, Kyle Pierson

Про що фільм Небезпечне місце (2022) / Hot Seat:

Анонімний хакер шантажує IT-експерта Фраяра та змушує його здійснити велике онлайн-пограбування. До крісла героя прив'язана бомба, яка може вибухнути будь-якої миті, і він повинен очистити своє ім'я і знайти реального злочинця, поки не стало занадто пізно. Захоплюючий кібер-трилер з Мелом Гібсоном та Шеннен Доерті.
Фраяр – колишній хакер та комп'ютерний експерт, який стає жертвою жорстокого шантажиста. Його робоче крісло виявляється замінованим, і невідомий лиходій вимагає героя вчинити масштабне пограбування, погрожуючи Фраяру безпекою його дочки. Коли герой робить те, що від нього вимагають, загадковий зломщик підставляє його та виставляє терористом. Щоб урятувати Фраяра, на місце прибуває безстрашний експерт із розмінування. Балансуючи на межі життя і смерті, Фраяр намагається відновити своє добре ім'я та знайти справжнього терориста, поки час неминуче витікає.
Чи вдасться саперу вчасно знешкодити вибухівку та врятувати героя? Чи зможе Фраяр знайти реального винуватця пограбування?

Дивитися фільм "Небезпечне місце (2022)" онлайн безкоштовно

Дивитися онлайн Запасний плеєр
Додано / Оновлено: 7 вересня 2023
Коментарі
Не забудьте будь ласка залишити відгук про фільм: "Небезпечне місце (2022)".
Коментарів ще нема. Хочете бути першим?