KINOGID » Фільми » Красуня (2014)
Красуня (2014)
фільм
1080p

Красуня (2014)

Siebenschön
Німеччина, 2014, 60 хв
професійний дубльований | ТЕТ
5.9
00
дивитися
  • Жанр:
    сімейний, фентезі, тв-фільм
  • Режисер:
    Карстен Фибелер
  • В ролях:
    Xenia Assenza, Франц Дінда, Міхаель Кінд, Barbara Meier, Флоріан Панцнер, Естер Швейнс, Teresa Weißbach, Густав-Петер Вьолер

Про що фільм Красуня (2014) / Siebenschön:

Іноді зовнішність виявляється настільки оманливою, що це призводить до багатьох неприємних ситуацій. Саме в такому становищі опинилася центральна героїня фільму «Красуня». Будучи дочкою бідних селян, вона з дитинства вражала оточуючих своєю красою. І навіть знатні люди, побачивши її, не могли уявити, що така дівчина вийшла з простого народу. Краса стала її відмінною якістю, що гарантує увагу як близьких людей, так і сторонніх.
Але якщо на початку Красуня раділа своїм зовнішнім даним, то незабаром вона починає усвідомлювати, що через красу люди відмовляються її серйозно сприймати. Кожен готовий запропонувати їй руку та серце, забезпечити комфорт та затишок. Але вся справа в тому, що сама вона хоче присвятити своє життя медицині та допомоги тим, хто її потребує.
Зіткнувшись із труднощами, які з'являються через зовнішні дані, головна героїня фільму «Красуня», доступного для перегляду на нашому сайті в режимі онлайн, хоче знайти своє місце і довести оточуючим, що вона здатна вразити не тільки красою, а й розумом, добротою. та хоробрістю. І для цього їй доведеться пройти багато випробувань, приготованих долею.

Дивитися фільм "Красуня (2014)" онлайн безкоштовно

Дивитися онлайн Запасний плеєр
Додано / Оновлено: 7 вересня 2023
Коментарі
Не забудьте будь ласка залишити відгук про фільм: "Красуня (2014)".
Коментарів ще нема. Хочете бути першим?