KINOGID » Фільми » Молода доросла / Бідна багата дівчинка (2011)
Молода доросла / Бідна багата дівчинка (2011)
фільм
1080p

Молода доросла / Бідна багата дівчинка (2011)

Young Adult
США, 2011, 1 год 34 хв
багатоголосий закадровий | ДІМ
6.3
00
дивитися
  • Жанр:
    комедія, драма, романтичний
  • Режисер:
    Джейсон Рейтман
  • В ролях:
    Шарліз Терон, Паттон Освальт, Патрік Вілсон, Елізабет Різер, Коллетт Вульф, Джилл Айкенберрі, Річард Бекінс, Мері Бет Гарт, Kate Nowlin, Jenny Dare Paulin, Rebecca Hart, Louisa Krause, Elizabeth Ward Land, Brian McElhaney, Hettienne Park, Джон Форест, Rightor Doyle, Брейді Сміт, Tim Young, Ерін Мая Дарк

Про що фільм Молода доросла / Бідна багата дівчинка (2011) / Young Adult:

Сюжет трагікомедії «Молода доросла» розповідає про молоду письменницю Мевіс Гері, яка пише романи, які мають велику популярність у підлітків. Мевіс уславилася та заробила хороші гроші на продажі своїх книг, але з роками в її житті нічого не змінилося, вона так і залишилася дівчинкою-підлітком, тому їй так легко писати книги для тінейджерів. Душевна порожнеча змушує Мевіс згадати про старого коханого Бадді, з яким вона була щаслива у старшій школі.
Рішуча дівчина вирушає до свого рідного містечка, щоб знову зустрітися з Бадді, відчути себе коханою, бажаною та щось змінити у своєму житті. Однак, Бадді одружився і чекає на народження дитини, а в рідному місті Мевіс ніхто не любить і не радіє її приїзду, адже в школі вона була моторошним стервом. Чи вдасться Мевіс повернути коханого і змінити своє життя?

Дивитися фільм "Молода доросла / Бідна багата дівчинка (2011)" онлайн безкоштовно

Дивитися онлайн Запасний плеєр
Додано / Оновлено: 13 вересня 2023
Коментарі
Не забудьте будь ласка залишити відгук про фільм: "Молода доросла / Бідна багата дівчинка (2011)".
Коментарів ще нема. Хочете бути першим?