KINOGID » Фільми » Магічний світ Ендрю Беннетта (2018)
Магічний світ Ендрю Беннетта (2018)
фільм
720p

Магічний світ Ендрю Беннетта (2018)

Andrew Bennett
Франція, 2018, 1 год 34 хв
багатоголосий закадровий | OKKO
6.5
00
дивитися
  • Жанр:
    кримінальний, фентезі, детектив
  • Режисер:
    Kevin Payet
  • В ролях:
    Geoffrey Petit-Jean-Genat, Frederic Perchet, Eric Pfaff, David Vigroux, David Delayat, Guillaume Beylard, Juan Jimenez, Cédrick Spinassou, Camille Lebreton, Candice Tiret, Derek Robin, Tara Martinez, Mickaël Collart, Tommy Lee Baïk, Matthieu de Carvalho, Jicey Carina, Emmanuel Ménard, Leo Gaspari, Avner Peres, Anysia Deprele

Про що фільм Магічний світ Ендрю Беннетта (2018) / Andrew Bennett:

Одного разу посеред пустки у французькому місті з'явилися дивні двері. Будівельники, що працюють тут, як не намагалися прибрати їх, зазнали невдачі. На місце дивної події приїхала поліція, але їм нічого не вдалося зробити з дверима, навіть випустивши кілька куль.
Але одному з поліціянтів спадає на думку проста ідея – чому б не постукати? І, дійсно, двері відкриває роздратований хлопець, явно відірваний від важливих справ. Збентежені поліціянти вирішують затримати мешканця паралельного світу, щоб зрозуміти те, що відбувається. Дивний юнак виявляється Ендрю Беннеттом, який народився 1929 року. Йому з легкістю вдається втекти з поліційного відділку, просто створивши нові двері.
Однак поліціянтам і загадковому герою доведеться зустрітися знову, коли в місті відбувається низка дивних вбивств, скоєних, очевидно, однією людиною. Щоб спіймати вбивцю і запобігти ще більш похмурим наслідкам, бравим копам знадобиться допомога магічного світу.

Дивитися фільм "Магічний світ Ендрю Беннетта (2018)" онлайн безкоштовно

Дивитися онлайн Запасний плеєр
Додано / Оновлено: 13 вересня 2023
Коментарі
Не забудьте будь ласка залишити відгук про фільм: "Магічний світ Ендрю Беннетта (2018)".
Коментарів ще нема. Хочете бути першим?