KINOGID » Фільми » Віра людська (2020)
Віра людська (2020)
фільм
720p

Віра людська (2020)

Faith Based
США, 2020, 1 год 32 хв
багатоголосий закадровий | OKKO
5.3
00
дивитися
  • Жанр:
    комедія
  • Режисер:
    Vincent Masciale
  • В ролях:
    Люк Барнетт, Tanner Thomason, Ленс Реддік, Джейсон Александер, Марґарет Чо, Девід Кокнер, Christoph Sanders, Карлі Крейґ, Річард Ріл, Кріс Маркет, Lisa Schwartz, Danielle Nicolet, Денні Вудберн, Donald Paul, Марлон Янг, Aliza Pearl, Девід Урі, Мінді Стерлінґ, Надя Бьорлін, Mark Borchardt

Про що фільм Віра людська (2020) / Faith Based:

Найкращі друзі Люк і Таннер – справжні лоботряси. Вони безперервно нічого не роблять, покурюючи марихуану в орендованому будинку в Лос-Анджелесі. Прийомний батько Люка Майк дуже невдоволений його поведінкою. Крім проблем з безглуздим сином, він намагається всіма силами зберегти церкву, де служить пастором.
Майк дізнається, що багато церков домагаються фінансового благополуччя завдяки випуску релігійних фільмів. Люк, який мріє заробити, а також довести батькові свою корисність, вирішує самостійно зняти християнське кіно.
Для цього разом із приятелем Таннером він зв'язується з Джейн, яка займається випуском таких фільмів. Вона роз'яснює новачкам формулу успіху для християнського блокбастера: потрібен актор-зірка, християнські терміни в назві, напружений сюжет та багато релігійної тематики в ньому.
Друзі беруться за справу з ентузіазмом, вирішуючи зробити головним героєм астронавта, який опинився у пастці на Марсі. На роль Бога, якому молиться відважний герой, Люк та Таннер наймають Буча – зірку бойовиків, чия популярність уже в минулому.

Дивитися фільм "Віра людська (2020)" онлайн безкоштовно

Дивитися онлайн Запасний плеєр
Додано / Оновлено: 15 вересня 2023
Коментарі
Не забудьте будь ласка залишити відгук про фільм: "Віра людська (2020)".
Коментарів ще нема. Хочете бути першим?