KINOGID » Мультсеріали » Майя Дій (2018)
Майя Дій (2018)
мультсеріал
1080p

Майя Дій (2018)

Mya Go
Ірландія, Іспанія, Бразилія, 2018, 5 хв
професійний дубльований | Propeller Studios
00
дивитися
  • Режисер:
    Alan Foley
  • В ролях:
    Aoibhinn McAuley, Dermot Magennis, Karen Ardiff, Pat O'Regan, Aileen Mythen, Melissa Foley, Karla Lyons, Darragh Malone, Clodagh Kane, Susie Power, Elodie Devins, Brendan McDonald, Allen Doyle

Про що мультсеріал Майя Дій (2018) / Mya Go:

Майя Дій живе у невеликому містечку Щодень разом зі своїми батьками та маленьким братиком Семмі Дій. Всі навколо знають про невичерпну енергію та ентузіазм дівчинки, а тому всіляко підтримують її в бажанні досліджувати цей разючий світ. За нею завжди слідує її вірний друг і улюбленець сім'ї Доггі Дій. Щодень вона проводить у пошуках нових пригод та вивченні світу навколо. Неподалік від Мії живуть її найкращі друзі Рубі Мак, Емілі Шар і непосида Томмі Стоп.
Над створенням дошкільного мультиплікаційного серіалу працював Алан Фоулі. Вперше на екранах мультфільм з'явився у липні 2018 року. Барвистий і пізнавальний мультфільм Майя Дій припаде до душі не тільки малюкам, але й сім'ї. Ідеї ​​Алан черпав не з багатої фантазії, а дивлячись на власну дочку Майю, яка і стала зразком головної героїні. Алан разом із дружиною довгий час розмірковували над концепцією майбутнього мультика, і рішення виявилося набагато простішим, ніж здавалося.
Після відвідування багатьох міжнародних анімаційних виставок, Алан зрозумів, що його фільм має щось особливе, чим він може захопити дитячу уяву. Незабаром він підписав контракт із іспанським продюсером від Motion Pic, який зацікавився проектом після перегляду пілотної серії.

Дивитися мультсеріал "Майя Дій (2018)" всі серії та всі сезони підряд онлайн безкоштовно

Дивитися онлайн Запасний плеєр
Додано / Оновлено: 23 травня 2023
Коментарі
Не забудьте будь ласка залишити відгук про мультсеріал: "Майя Дій (2018)".
Коментарів ще нема. Хочете бути першим?