KINOGID » Мультсеріали » Псеммі. П'ятеро дітей і магія / Псеммі. П'ятеро дітей і чаклунство (2018)
Псеммі. П'ятеро дітей і магія / Псеммі. П'ятеро дітей і чаклунство (2018)
мультсеріал
1080p

Псеммі. П'ятеро дітей і магія / Псеммі. П'ятеро дітей і чаклунство (2018)

The Psammy Show
Ірландія, 2018, 12 хв
професійний дубльований | Плюс-Плюс
00
дивитися
  • Режисер:
    Olivier Derynck, Chandrasekaran
  • В ролях:
    Kyle Shelton, Benjamin Van Meggelen

Про що мультсеріал Псеммі. П'ятеро дітей і магія / Псеммі. П'ятеро дітей і чаклунство (2018) / The Psammy Show:

П'ятеро найкращих друзів не знали горя, доки не зустріли одну дивовижну істоту на ім'я Псеммі. Знайшли його хлопці у старому особняку неподалік від пляжу. У Псеммі непростий характер, а ще недитяча залежність від інтернету, чого він аж ніяк не визнає за собою. Псемі володіє магічними силами і, незабаром після знайомства з малюками, стає для них не просто другом, а справжнім чарівником.
Він виконує всі їхні найзаповітніші бажання, не попередивши про неминучі наслідки використання магії. Псеммі виконує рівно одне бажання щодня, але незабаром друзі розуміють, що кожне їхнє бажання призводить до небажаних наслідків. І до наступного дня від бажання ніяк не можна відмовитись, а відмінити його друзі можуть лише спільними зусиллями. Мультсеріал сповнений дружби, магії та чудового гумору.

Дивитися мультсеріал "Псеммі. П'ятеро дітей і магія / Псеммі. П'ятеро дітей і чаклунство (2018)" всі серії та всі сезони підряд онлайн безкоштовно

Дивитися онлайн Запасний плеєр
Додано / Оновлено: 23 травня 2023
Коментарі
Не забудьте будь ласка залишити відгук про мультсеріал: "Псеммі. П'ятеро дітей і магія / Псеммі. П'ятеро дітей і чаклунство (2018)".
Коментарів ще нема. Хочете бути першим?