KINOGID » Мультсеріали » Гей, Арнольде! (1998)
Гей, Арнольде! (1998)
мультсеріал
480p

Гей, Арнольде! (1998)

Hey Arnold!
США, 1998, 15 хв
багатоголосий закадровий | ICTV
7.6
00
дивитися
  • Жанр:
    комедія, драма, сімейний
  • Режисер:
    Стів Соки, Так Такер, Larry Leichliter
  • В ролях:
    Франческа Сміт, Jamil Walker Smith, Ден Кастелланета, Джастін Шенкароу, Крістофер Уолберг, Сем Ґіфальді, Anndi McAfee, Крейг Бартлетт, Олівія Хек, Тресс МакНілл, Кет Саусі, Торан Коделл, Спенсер Клейн, Стів Викстен, Філіп Ван Дайк, Будинок Иррера, Моріс ЛаМарш, Ден Батлер, Баоан Коулмен, Девід Уол

Про що мультсеріал Гей, Арнольде! (1998) / Hey Arnold!:

Головний герой серіалу школяр-четверокласник Арнольд живе зі своїми дідусем Філом і бабусею Гертрудою в пансіоні «Сансет Армз», власниками якого вони є. Його батьки Стела і Майлс пропали без вісті, коли брали участь в рятувальній операції. Місце дії — вигадане місто Хіллвуд (Hillwood City), в якому можна впізнати деякі райони Нью-Йорка та Сієтла.

Сюжет фільму складається зі шкільних пригод Арнольда і його друзів, історій, що відбуваються з мешканцями пансіону, яким володіє його родина. Особливе місце займає історія таємного кохання Хельги до Арнольда, в якому вона так і не може йому освідчитись, а також боротьба з бізнес-ідеями, що виникають у її батька і в той чи інший спосіб загрожують тихому й мирному існуванню міста.

Дивитися мультсеріал "Гей, Арнольде! (1998)" всі серії та всі сезони підряд онлайн безкоштовно

Дивитися онлайн Запасний плеєр
Додано / Оновлено: 19 травня 2023
Коментарі
Не забудьте будь ласка залишити відгук про мультсеріал: "Гей, Арнольде! (1998)".
Коментарів ще нема. Хочете бути першим?