KINOGID » Мультсеріали » My Little Pony: Дружба - це диво (2019)
My Little Pony: Дружба - це диво (2019)
мультсеріал
1080p

My Little Pony: Дружба - це диво (2019)

My Little Pony: Friendship Is Magic
США, Канада, 2019, 0+
професійний дубльований | Плюс-Плюс
7.6
+11
дивитися
 • Жанр:
  комедія, сімейний, фентезі, мюзикл
 • Підбірка:
  Про тварин
 • Режисер:
  Jayson Thiessen, Jim Miller, James Wootton
 • В ролях:
  Ешлі Болл, Табіта Сен-Жермен, Андреа Лібман, Тара Стронґ, Кеті Веселюк, Ніколь Олівер, Michelle Creber, Claire Corlett, Madeleine Peters, Пітер Нью, Шеннон Чан-Кент, Брайан Драммонд, Келлі Шерідан, Kazumi Evans, Rebecca Shoichet, Брітт Маккілліп, Ендрю Френсіс, Бренда Крічлоу, Джон де Лансі, Річард Йєн Кокс

Про що мультсеріал My Little Pony: Дружба - це диво (2019) / My Little Pony: Friendship Is Magic:

У чарівному світі, населеному різними казковими істотами, розкинувся мальовничий край Еквестрія. Тут мешкають поні різних видів: єдинороги, що володіють магією, пегаси, які вміють літати і стежать за погодою, і працьовиті земні поні. Вони живуть в гармонії та злагоді між собою.
Історія розпочинається із Твайлайт Спаркл — молодої поні-єдинорога, що усе своє життя присвячує навчанню під крилом своєї наставниці Принцеси Селестії. Та на жаль, сумлінне ставлення зовсім не залишає їй часу на друзів. І от, одного дня, за дорученням Принцеси, Твайлайт опиняється у невеликому містечку Понівіль, де зустрічається із п’ятьма поні: чесною та працьовитою Еплджек, атлетичною та самовпевненою Рейнбоу Деш, елегантною та шляхетною Реріті, доброю та сором’язливою Флаттершай і веселою та компанійською Пінкі Пай. Знайомлячись із ними ближче, Твайлайт розуміє, яка все ж таки дивовижна річ — справжня дружба. Разом нові подруги вирішують різноманітні проблеми — від маленьких незгод між собою до міжусобиць та загроз гармонії усього краю; і з кожною такою пригодою Твайлайт дізнається щось нове про дружбу, про що розповідає Принцесі Селестії в листах.

Дивитися мультсеріал "My Little Pony: Дружба - це диво (2019)" всі серії та всі сезони підряд онлайн безкоштовно

Дивитися онлайн Запасний плеєр
Додано / Оновлено: 19 травня 2023
Коментарі
Не забудьте будь ласка залишити відгук про мультсеріал: "My Little Pony: Дружба - це диво (2019)".
Коментарів ще нема. Хочете бути першим?