KINOGID » Cеріали » Уламки щастя (2014)
Уламки щастя (2014)
серіал
720p

Уламки щастя (2014)

Paramparça
Туреччина, 2014, 2 год 0 хв
професійний дубльований | 1+1
5.8
00
дивитися
  • Жанр:
    драма, комедія, сімейний
  • Режисер:
    Altan Dönmez, Cevdet Mercan
  • В ролях:
    Erkan Petekkaya, Ebru Özkan, Нюрсель Кьосе, Alina Boz, Leyla Tanlar, Tolga Tekin, Burak Tozkoparan, Дживан Джанова, Ertugrul Postoglu, Ahu Yagtu, Humeyra, Baris Falay, Нургюль Ешілчай, Serdar Yildirim, Taner Turan, Ceyhun Mergiroglu, Mine Tugay, Sarp Can Köroglu, Sükran Ovali, Ayhan Bozkurt

Про що серіал Уламки щастя (2014) / Paramparça:

Неймовірна історія двох сімей, яка почалася ще п'ятнадцять років тому. Головні героїні серіалу - жінки Гюльсерен та Діляра. Вони ніколи не були знайомі та належать до абсолютно різних соціальних класів. Але у них є дещо спільне. По-перше, обидві жінки вагітні та будуть народжувати в одному пологовому будинку. А по-друге, у них однакове прізвище. Ніхто навіть не здогадувався, що така дрібниця, як одне й те саме прізвище, може назавжди змінити життя обох жінок.

У Діляри та Гюльсерен народилися дві дівчинки. Але сталося дещо дивне. Через те, що обидві жінки носять однакове прізвище, персонал пологового будинку переплутав малюків. Не підозрюючи, Діляра та Гюльсерен обмінялися дітьми. Минуло п'ятнадцять років і життєві шляхи жінок склалося зовсім по-різному. Одразу після пологів від Гюльсерен пішов чоловік, залишивши її саму з маленькою дитиною. Весь цей час жінка змушена була сама виховувати доньку та тяжко працювати на кількох роботах. Її дочка виросла дуже примхливою, вона вважає, що мати недостатньо робить для неї. Дівчина мріє про багате та розкішне життя, у той час, як її мама працює. У Діляри ж ситуація зовсім інша. Проблем з коштами її сім'я не має, адже чоловік жінки, Джихад, успішний бізнесмен. Але у цієї пари є проблема іншого характеру. Між Ділярою та Джихадом вже давно немає ніяких почуттів, їх шлюб тримається лише на дітях, яких у пари народилося двоє. На розлучення жінка не згодна, тому що її дуже хвилює те, що про неї подумають знайомі. На людях вони лише вдають щасливе подружжя. Але одного разу трапляється те, що одночасно змінює долю усіх героїв - таємниця про переплутаних малюків стає розкритою. Невже обидві жінки п'ятнадцять років виховували та любили не своїх дітей? На що готові піти головні герої заради довгоочікуваного щастя?

Дивитися серіал "Уламки щастя (2014)" всі серії та всі сезони підряд онлайн безкоштовно

Дивитися онлайн Запасний плеєр
Додано / Оновлено: 24 травня 2023
Коментарі
Не забудьте будь ласка залишити відгук про серіал: "Уламки щастя (2014)".
Коментарів ще нема. Хочете бути першим?