KINOGID » Аніме » Казкова красуня: Забери мене на Місяць (2020)
Казкова красуня: Забери мене на Місяць (2020)
аніме
1080p

Казкова красуня: Забери мене на Місяць (2020)

TONIKAWA: Over the Moon for You / Tonikaku Kawaii: Fly Me to the Moon
Японія, 2020, 23 хв
двоголосий закадровий | Gwean&Maslinka
7.8
00
дивитися
  • Жанр:
    комедія, романтичний
  • Режисер:
    Ікехата Хіроші
  • В ролях:
    Junya Enoki, Akari Kitô, Lizzie Freeman, Масаші Ебара, Масумі Асано, Kanae Itô, Umeka Shôji, Sakura Kawaguchi, Miyari Nemoto, Shunzô Miyasaka, Кента Міяке, Zach Aguilar, Lauren Landa

Про що аніме Казкова красуня: Забери мене на Місяць (2020) / TONIKAWA: Over the Moon for You / Tonikaku Kawaii: Fly Me to the Moon:

Наса Юдзакі - простий хлопчина, з якого постійно сміються однолітки. Через зухвалt ім'я хлопця нерідко запитують, чи піде той в астронавти, коли стане більшим. Звичайно ж, у Юдзакі з цього постійно підгоряло, що позначалося на його настрої. Той почав працювати над собою, щоб стати людиною, яка буде шанована всіма людьми навколо. Йому вдалося досягти того, чого він хотів. Якось увечері, готуючись до чергового складного іспиту, від результатів якого залежав вступ персонажа до найкращої академії країни, він зустрів дівчину, яка вразила його настільки, що він забув про все на світі і втратив уважність, що стає причиною аварії. Нещасного хлопця збиває вантажівка, але його вчасно рятує Цукаса Юдзакі, та сама фатальна красуня. Вона відчуває провину за те, що через неї хлопець потрапив у такі неприємності. Наса з останніх сил зізнається дівчині у симпатії, а та не в змозі відмовитись. Щоправда, після цього випадку персонаж більше ніколи не бачив цієї милої дівчини. Коли хлопцеві виповниться вісімнадцять, він вкотре зустріне Цукасу.

Дивитися аніме "Казкова красуня: Забери мене на Місяць (2020)" всі серії та всі сезони підряд онлайн безкоштовно

Дивитися онлайн Запасний плеєр
Додано / Оновлено: 4 червня 2023
Коментарі
Не забудьте будь ласка залишити відгук про аніме: "Казкова красуня: Забери мене на Місяць (2020)".
Коментарів ще нема. Хочете бути першим?